Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Pek çok kişi gibi SGK’lısınız ve özel hastanelerin sağlık hizmetlerinden de yararlanmak istiyorsunuz ancak yüksek prim ödemek istemiyorsunuz. np drug buy valium india. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tam da size göre. Bu sigorta poliçesi ile sağlık sigortasının neredeyse 3’te 1’i fiyatına özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Sadece SGK katılım ücreti ödenir
SGK’lı bir vatandaş olarak anlaşmalı özel hastaneye gittiğinizde hem hastanenin tahlil, tetkik ve muayene ücretlerini hem de SGK fark ücretini ödersiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘na sahip olduğunuzda ise sadece SGK katılım ücretini ödemek yeterli olur. Örneğin 90 TL hastane ve 12 TL SGK katılım ücreti ödenen özel hastanede bir doktor için sadece 12 TL’lik katılım ücreti ödemeniz yeterlidir. Üstelik diğer testler ve tetkikler için de para ödemezsiniz.

İki tür teminat var: Yatarak ya da yatarak + ayakta

Sigorta primleri hariç operasyon gibi yatarak tedavi gerektiren durumlarda başka bir ödeme yapmazken, muayenelerde ise hastaneden hastaneye değişse de yaklaşık 12 TL’lik bir katkı ücreti ödenir. Tetkikler içinse ödeme yapmazsınız.

Doğum teminatı ise ayrı değerlendirilir. Oldukça pratik ve hesaplı bir sağlık uygulaması olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanmak isterseniz internet üzerinden hemen online teklif alabilirsiniz ve poliçenizin hazırlanması için en kısa sürede sizlere ulaşırız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

piroxicam flash 20mg cipla cialis review

We usually reply with 24 hours except for weekends. All emails are kept confidential and we do not span in any ways.

Thank you for contacting us :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty